PKN
Hervormd Ameland
 
Activiteiten in onze kerkgebouwen en in de Plaats Activiteiten in onze kerkgebouwen en in de Plaats
Activiteiten in de kerkgebouwen

Exposities:

Doorlopend:

In de vitrine in de kerkzaal van Ballum is door Johan en Liesbeth Dul een tentoonstelling ingericht met als thema Israël.


Activiteiten de Plaats:

Januari 2020
Begindatum Onderwerp Begintijd Eindtijd
Dinsdag 21 januari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag 21 januari Inloop 10.00 11.00
Dinsdag 21 januari Sing-Inn 19.00 20.00
Vrijdag 24 januari De Stamtafel 09.30 11.00
Maandag 27 januari Inloop 15.00 17.00
Dinsdag 28 januari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag 28 januari Inloop 10.00 11.00
Dinsdag 28 januari Sing-Inn 19.00 20.00
Vrijdag 31 januari Stamtafel 09.30 11.00

Februari 2020
Begindatum Onderwerp Begintijd Eindtijd
Maandag      03 februari           Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        04 februari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag        04 februari Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        04 februari Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    05 februari Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        07 februari Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      10 februari Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        11 februari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag        11 februari Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        11 februari Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    12 februari Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    13 februari Armeense maaltijd/ avond 17.00 19.00
Vrijdag        14 februari Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        14 februari Rock Solid 19.38u 21.00
Maandag      17 februari Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        18 februari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag        18 februari Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        18 februari Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    19 februari Stiltewandeling 13.30 15.00
Woensdag    19 februari Kindermiddag: Bingo 15.00 17.00
Woensdag    19 februari Filmavond 19.45u 22.00
Donderdag    20 februari Boeken-lp-dvd-cd-markt 13.00 17.00
Vrijdag        21 februari Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      24 februari Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        25 februari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag        25 februari Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        25 februari Rolstoelwandeling 15.00 17.00
Dinsdag        25 februari Sing-Inn 19.00 20.15u
Woensdag    26 februari Stiltewandeling 13.30 15.00
Woensdag    26 februari Kindermiddag: Voorjaar 15.00 17.00
Woensdag    26 februari Filmavond 19.45u 22.00
Donderdag    27 februari Boeken-lp-dvd-cd-markt 13.00 17.00
Vrijdag        28 februari Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        28 februari Rock Solid 19.38u 21.00

Maart 2020
Begindatum Onderwerp Begintijd Eindtijd
Maandag      02 maart         Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        03 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        03 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        03 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    04 maart Rolstoelwandeling 13.30 15.00
Vrijdag        06 maart Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      09 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        10 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        10 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        10 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    11 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    12 maart Oosterse maaltijd 17.00 19.00
Vrijdag        13 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        13 maart Rock Solid 19.38u 21.00
Maandag      16 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        17 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        17 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        17 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    18 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        20 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        20 maart Taarten bakken 19.00 21.00
Maandag      23 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        24 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        24 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        24 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    25 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    26 maart Spelmiddag met thema 65+ 15.00 17.00
Vrijdag        27 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        27 maart Rock Solid: taarten bakken 19.00 21.00
Zondag         29 maart Kindermiddag: Pasen 15.00 17.00
Maandag      30 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        31 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        31 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        31 maart Sing-Inn 19.00 20.00

April 2020
Begindatum                              Onderwerp Begintijd Eindtijd
Woensdag    01 april              Rolstoel Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        03 april Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        03 april Rock Solid 19.38u 21.00
Dinsdag        07 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        07 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        07 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    08 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Maandag      13 april Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        14 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        14 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        14 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    15 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    16 april Russische maaltijd 17.00 19.00
Vrijdag        17 april Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      20 april Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        21 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        21 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        21 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    22 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        24 april Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        24 april Rock Solid 19.38u 21.00
Dinsdag        28 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        28 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        28 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    29 april Kinderochtend: Lente 10.00 12.00
Woensdag    29 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    30 april Boeken-lp-dvd-cd-markt 13.00 17.00
Donderdag    30 april Filmavond 20.00 22.00
Vrijdag        01 mei Stamtafel 10.00 11.30

Bezoek onze website voor verdere uitleg van onze activiteiten: www.deplaats-ameland.nl
 
terug
 
 
Erediensten
Zondag 26 januari
10.00 uur in Hollum

dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 02 februari
10.00 uur in Nes

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 09 februari
10.00 uur in Hollum

ds. A. Terlouw
uit Dronrijp
------------------------------
Zondag 16 februari
10.00 uur in Ballum
viering Heilig Avondmaal

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 23 februari
10.00 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 01 maart
10.00 uur in Nes

dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 08 maart
10.00 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 15 maart
10.00 uur in Ballum

ds. H. Strubbe
uit Deinum

------------------------------
Zondag 22 maart
10.00 uur in Hollum

dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 29 maart
10.00 uur in Nes

dhr. D. C. Brinkman
uit Ochten
------------------------------
Zondag 05 april
Palmpasen
10.00 uur in Hollum
Gezamenlijke dienst

Herenwegkerk
ds. S. Alblas
------------------------------
Donderdag 09 april
Witte Donderdag
viering Heilig Avondmaal
19.00 uur in Nes

ds. S. Alblas
------------------------------
Vrijdag 10 april
Goede Vrijdag
19.00 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zaterdag 11 april
Stille Zaterdag
20.00 uur in Hollum

ds. em. H. Ebmeier
------------------------------
Zondag 12 april
Eerste Paasdag
09.30 uur in Hollum

ds. S. Alblas
m.m.v. het
Interkerkelijk Zangkoor
------------------------------
Zondag 12 april
Eerste Paasdag
11.00 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 19 april
09.30 uur in Hollum

ds. M. Blootens
uit Amsterdam
------------------------------
Zondag 19 april
10.45 uur in Nes

ds. M. Blootens
uit Amsterdam
------------------------------
Zondag 26 april
09.30 uur in Hollum

ds. P. Wansink
uit Dordrecht

------------------------------
Zondag 26 april
10.45 uur in Ballum

ds. P. Wansink
uit Dordrecht
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.