PKN
Hervormd Ameland
 
Activiteiten in onze kerkgebouwen en in de Plaats Activiteiten in onze kerkgebouwen en in de Plaats
Activiteiten in de kerkgebouwen

Concerten:



Exposities:


Doorlopend:

In de vitrine in de kerkzaal van Ballum is door Johan en Liesbeth Dul een tentoonstelling ingericht met als thema Israël.


Activiteiten de Plaats:

Februari 2020
Begindatum Onderwerp Begintijd Eindtijd
Vrijdag        21 februari Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      24 februari Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        25 februari Ochtendzang 09.30 10.00
Dinsdag        25 februari Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        25 februari Sing-Inn 19.00 20.15u
Woensdag    26 februari Stiltewandeling 13.30 15.00
Woensdag    26 februari Kindermiddag: Voorjaar 15.00 17.00
Woensdag    26 februari Filmavond 19.45u 22.00
Donderdag    27 februari Boeken-lp-dvd-cd-markt 13.00 17.00
Vrijdag        28 februari Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        28 februari Rock Solid 19.38u 21.00

Maart 2020
Begindatum Onderwerp Begintijd Eindtijd
Maandag      02 maart         Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        03 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        03 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        03 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    04 maart Rolstoelwandeling 13.30 15.00
Vrijdag        06 maart Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      09 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        10 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        10 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        10 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    11 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    12 maart Oosterse maaltijd 17.00 19.00
Vrijdag        13 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        13 maart Rock Solid 19.38u 21.00
Maandag      16 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        17 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        17 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        17 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    18 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        20 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        20 maart Taarten bakken 19.00 21.00
Maandag      23 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        24 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        24 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        24 maart Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    25 maart Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    26 maart Spelmiddag met thema 65+ 15.00 17.00
Vrijdag        27 maart Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        27 maart Rock Solid: taarten bakken 19.00 21.00
Zondag         29 maart Kindermiddag: Pasen 15.00 17.00
Maandag      30 maart Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        31 maart Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        31 maart Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        31 maart Sing-Inn 19.00 20.00

April 2020
Begindatum                              Onderwerp Begintijd Eindtijd
Woensdag    01 april              Rolstoel Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        03 april Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        03 april Rock Solid 19.38u 21.00
Dinsdag        07 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        07 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        07 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    08 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Maandag      13 april Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        14 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        14 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        14 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    15 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    16 april Russische maaltijd 17.00 19.00
Vrijdag        17 april Stamtafel 10.00 11.30
Maandag      20 april Inloop 14.30 16.30
Dinsdag        21 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        21 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        21 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    22 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Vrijdag        24 april Stamtafel 10.00 11.30
Vrijdag        24 april Rock Solid 19.38u 21.00
Dinsdag        28 april Ochtendgebed 07.30 07.50
Dinsdag        28 april Inloop 10.00 11.30
Dinsdag        28 april Sing-Inn 19.00 20.00
Woensdag    29 april Kinderochtend: Lente 10.00 12.00
Woensdag    29 april Stiltewandeling 13.30 15.00
Donderdag    30 april Boeken-lp-dvd-cd-markt 13.00 17.00
Donderdag    30 april Filmavond 20.00 22.00
Vrijdag        01 mei Stamtafel 10.00 11.30

Bezoek onze website voor verdere uitleg van onze activiteiten: www.deplaats-ameland.nl
 
terug
 
 
Erediensten
Zondag 23 februari
10.00 uur in Hollum

ds. S. Alblas
m.m.v.
christelijk regionaal
mannenkoor
“Zingend verbonden”

------------------------------
Zondag 01 maart
10.00 uur in Nes

dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 08 maart
10.00 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 15 maart
10.00 uur in Ballum

ds. H. Strubbe
uit Deinum

------------------------------
Zondag 22 maart
10.00 uur in Hollum

dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 29 maart
10.00 uur in Nes

dhr. D. C. Brinkman
uit Ochten
------------------------------
Zondag 05 april
Palmpasen
10.00 uur in Hollum
Gezamenlijke dienst

Herenwegkerk
ds. S. Alblas
------------------------------
Donderdag 09 april
Witte Donderdag
viering Heilig Avondmaal
19.00 uur in Nes

ds. S. Alblas
------------------------------
Vrijdag 10 april
Goede Vrijdag
19.00 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zaterdag 11 april
Stille Zaterdag
20.00 uur in Hollum

ds. em. H. Ebmeier
------------------------------
Zondag 12 april
Eerste Paasdag
09.30 uur in Hollum

ds. S. Alblas
m.m.v. het
Interkerkelijk Zangkoor
------------------------------
Zondag 12 april
Eerste Paasdag
11.00 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 19 april
09.30 uur in Hollum

ds. M. Blootens
uit Amsterdam
------------------------------
Zondag 19 april
10.45 uur in Ballum

ds. M. Blootens
uit Amsterdam
------------------------------
Zondag 26 april
09.30 uur in Hollum

ds. P. Wansink
uit Dordrecht

------------------------------
Zondag 26 april
10.45 uur in Nes

ds. P. Wansink
uit Dordrecht
------------------------------
Zondag 03 mei
09.30 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 03 mei
10.45 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 10 mei
09.30 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 10 mei
10.45 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 17 mei
09.30 uur in Nes

ds. J. Kraaijeveld
uit Sliedrecht

------------------------------
Zondag 17 mei
10.45 uur in Hollum

ds. J. Kraaijeveld
uit Sliedrecht
------------------------------
Donderdag 21 mei
Hemelvaartsdag
Gezamenlijke dienst
10.00 uur in Hollum

Herenwegkerk
dhr. F. Hartmann
------------------------------
Zondag 24 mei
09.30 uur in Ballum

ds. J. Overeem
uit Stiens

------------------------------
Zondag 24 mei
10.45 uur in Hollum

ds. J. Overeem
uit Stiens

------------------------------
Zondag 31 mei
1e Pinksterdag
09.30 uur in Nes

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 31 mei
1e Pinksterdag
11.00 uur in Hollum

ds. S. Alblas
m.m.v. Forza Musica
------------------------------
Zondag 07 juni
09.30 uur in Hollum

ds. em. H. Ebmeier
------------------------------
Zondag 07 juni
10.45 uur in Ballum

ds. em. H. Ebmeier
------------------------------
Zondag 14 juni
09.30 uur in Hollum

ds. J. Kraaijeveld
uit Sliedrecht

------------------------------
Zondag 14 juni
10.45 uur in Nes

ds. J. Kraaijeveld
uit Sliedrecht
------------------------------
Zondag 21 juni
09.30 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 21 juni
10.45 uur in Ballum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 28 juni
09.30 uur in Hollum

ds. S. Alblas
------------------------------
Zondag 28 juni
10.45 uur in Nes

ds. S. Alblas
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.